BLOG

Možné je všetko
sila ako liek

Vnútorná sila.

Určite si pamätáte svoje školské časy a tú neuveriteľnú energiu, ktorú ste v sebe nosili. Dávali ste ju do vašich záľub, aktivít a keď ste ju veľmi potrebovali, tak ste boli ako atómová bomba. Všetko bolo možné, no postupom času ste sa stále viac učili o živote, o ľuďoch a svete. Ten Váš svet bol jasnejší, spravodlivejší a ľuďom v ňom sa dalo veriť. Realita Vás naučila, že svet funguje na ľudských zákonoch. Človek sa v takej chvíli začne cítiť bezmocný a zbytočný. Má pocit, že prišiel o tú silu. Opak je však pravdou.

Stále je nám spoločnosťou vysvetľované, že časom zmúdrieme a budem stále viac chorí s úbytkom energie. Toto všetko sú však iba orientačné tendencie. Telo a myseľ má tendenciu po istom čase prejsť do odpočinkového režimu. Neznamená to, že ste prišli o vnútornú energiu a už celý život budete žiť ako vyčkávajúci na koniec.

Tá vnútorná sila je vo vašej DNA. Naučte sa ju naštartovať.

Bez akéhokoľvek gýču vám viem zaručiť, že správnym prístupom sa dokážete zmeniť a nielen to. Vy dokážete žiť tak, aby nikto vo vašom okolí nedokázal uhádnuť Váš vek. Opäť sa za vami začnú ľudia obzerať, v podnikoch s vami flirtovať, v potravinách si možno popýtajú občiansky. Byť mladý v duchu pritom nie je náročné.

Existuje systém cvičení, ktorý zariadi preladzovanie vašej mysle na pôvodnú úroveň. Existujú cviky, ktoré dokážu obnovovať zabudnuté činnosti a prebúdzať to všetko, čo v sebe nosíte bez ohľadu na váš vek. Urobme teraz spoločný pokus. Každý z nás má škatuľu platní, alebo kaziet, ktoré nepočul celú večnosť. Na ktorých boli pocity a momenty z predošlých dní. Nájdite tú škatuľu. Prezrite tie kazety a jednu z nich si pustite. Ste tam? Pocítite ten návrat do toho roku. Však je to úžasné. Viem, čo si teraz myslíte.

            Ako je možné, že sa cítim, akoby som bol znova v tom období, iba bohatší, alebo šťastnejší? Presne tak to priatelia funguje. Choďte a skúste to sami.


RasťoKmeť…možné je všetko.


PROJEKTY V PRÍPRAVE:

…možné je všetko

Podeľte sa o tieto informácie s priateľmi ...Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Email this to someonePrint this page

Leave a Reply