BLOG

Možné je všetko
Rob to, čo miluješ

Rob to, čo miluješ…

Zdokonaľuj sa v tom, čo miluješ a zdokonalíš sa až do takej miery, kedy budeš môcť opustiť svoje zamestnanie. Následne sa to, čo miluješ stane tvojou prácou a tým, čo ťa bude živiť a nielen to.  

Neveríš?  

Mám tu konkrétny prípad …

Monika je moja manželka a má „prácu“, ktorú miluje. Samozrejme, že pred tým mala dlhé roky “klasické“ zamestnanie.   DNES robí to, čo MILUJE – maľuje, tvorí nádherné obrazy a iné umelecké diela a predmety.  Tým, že prácu robí s láskou, cez prácu ju milujú aj jej klienti. Milujú jej energiu, radosť, srdečnosť, láskavé a dobré srdiečko. A toto všetko tiež nachádzajú v jej práci… Koniec koncov posúďte samy.

  040raimage(3)

Podotýkam, že nikdy pred tým nemaľovala. Dala rozkvitnúť svojej ženskosti láskou, radosťou a slobodou. Výsledkom sú tieto diela a množstvo ďalších.

Pýtaš sa ako to všetko dosiahla? Za tak krátky čas ? Konkrétne za 5 mesiacov?

Každý deň na sebe pracovala. Presne si bola schopná, niekedy za cenu veľkej bolesti a trápenia popísať skutočnú pravdu o sebe. Práve to, že toho bola schopná, vedela nájsť skutočné a efektívne riešenia na to, aby zmenila čokoľvek sa jej žiadalo. A či veríš a či nie robí to dodnes.

Práve preto je schopná robiť to čo miluje a spôsobom, ktorý to nerobí nik iný. A to či ju to uživí? Poviem to takto… Jedno dielo je schopná predať za toľko, koľko v štandardnom zamestnaní zarábala 5 mesiacov.

Dobré však.

Ver tomu, že toho je schopný každý človek. SKUTOČNE KAŽDÝ človek… Nemaj obavy, že potom by tu nemal kto pracovať a vytvárať hodnoty. To sú alibistické slová, ktoré nikomu na jeho ceste za šťastím a snami nepomohli.

Voľba je na Tebe.

 


RasťoKmeť…možné je všetko.

Podeľte sa o tieto informácie s priateľmi ...Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Email this to someonePrint this page

Leave a Reply