Referencie

IMG_5245

Pani Oľga má malinkú stavebnú firmu. Zákazky úplne minimálne, predovšetkým prerábky. Všetko rieši cez živnostníkov. Ostáva jej minimum prostriedkov na rozvoj firmy a svoj vlastný plat.

Ako dlho sa to snažila vyriešiť sama? … 21 rokov!!!!
Koľko to trvalo v spolupráci s nami? … 220 hodín
Je to možné a tiež reálne. Prečo sa teda neodhodlať?

Výsledok?
Firma „šľape“ neuveriteľným spôsobom a pani Oľga sa vozí na novom aute, má na seba čas, môže relaxovať a venovať sa rodine.

Oľga T. – veľa starostí a málo peňazí


IMG_5245

Podnikateľ, ktorý mal obrat cca 4.000 Euro mesačne. Akonáhle však zarobil viac peňazí, vždy ich minul a ako hovorí on sám „preflákal“… Bol vo firme sám, lebo si zamestnanca nemohol dovoliť. Chcel sa rozvíjať a expandovať, avšak kvôli tomuto stavu to reálne pre neho nebolo možné.

Vyhľadal nás, odborníkov na krízový manažment a cash flow…

Ako dlho sa to snažil vyriešiť sám? ….. 9 rokov!!!!!!!!!!
Koľko to trvalo v spolupráci s nami? …. 120 hodín

Tvoje vízie sa môžu zmeniť na nepoznanie.

Výsledok?
Obrat cca 10.500 Euro mesačne, zostáva mu kapitál na ďalší rozvoj, má nových zamestnancov, nové stroje a otvára nové tri pobočky v zahraničí. Disponuje víziou na 5 rokov, akú si pred časom nevedel predstaviť ani v tom najtajnejšom sne. A už nie je sám 🙂

Jozef K. – prepracovaný a sám


IMG_5245

Pred 3 rokmi to bol človek, ktorý zarábal týždenne približne 300 Euro. Bol naštvaný na celý svet, nemal kde bývať, nedoprial si, stále šetril a mal stále menej a menej peňazí. Pochopil, že potrebuje pomoc a požiadal nás, aby sme mu pomohli.

Ako dlho sa to snažil vyriešiť sám? …… 20 rokov!!!!!!!!!
Koľko to trvalo v spolupráci s nami? ….. 90 hodín

Začiatok cesty k úspechu je priznanie, že potrebuješ pomoc.

Výsledok?
Ako je to dnes? Podniká, je špičkový odborník vo svojej práci, má vlastnú spoločnosť, krásny byt – cca 120 m2, 3 autá a jeho mesačný príjem je za posledné 4 mesiace priemerne 3.600 Euro.

Peter M. – nahnevaný a frustrovaný040

Dobré ránko Rasťo, neviem ani, ako by sa dala vyjadriť moja vďaka za to, že si mi pomohol opäť vpustiť do môjho života svetlo. Konečne sa cítim ako Človek s veľkým Č, ktorý dokáže všetko, čo len bude naozaj chcieť. Ešte vo februári som ležala na nemocničnej posteli s ihlami v žilách. Slzy a smútok boli moji každodenný návštevníci. Bola som v kruhu, z ktorého som sa bála vystúpiť. Žila som v tme, strachu, sebaľútosti a neistote. Aké vzdialene mi to dnes príde . Ty si mi dokázal v priebehu 1 sedenia otvoriť okná a postupne krok za krokom si vpustil slnko opäť do môjho života. V priebehu mesiaca si mi ho zmenil na prechádzku vo višňovom háji. A za tento nádherný pocit Ďakujem

Martina O. zo Skalice, podnikateľka


unnamed

Ahoj Rasťo, jsem veľmi rád že jsem tě potkal, protože můj život ve kterém jsem sám nevěděl jakou cestou se dál vydat – mě z velké části díky tobě, tvým metodám a doporučením nabírá správný směr. Jednoduše řečeno myšlenky a možnosti, které v sobě každý z nás má, jsi u mě objevil a dokázal je definovat až ty. Důležité pro mě je, že každá konzultace u tebe posunula o velký kus moji osobnost směrem dopředu a výš. Poznání sama sebe a určení vlastních priorit, cílů a vizí je to nejdůležitější pro každého člověka a to ty Rasťo umíš dokonale.
Pokud bych měl tvoje poslání, které rozdáváš lidem okolo sebe doporučit, tak to udělám s velkou radostí. Za sebe ti moc děkuju…

Rosťa T. Česká republika, obchodník


IMG_5245

Leto 2012. Som nikto. Som ako väčšina ľudí, ktorý obviňuje všetko a všetkých. Nie som úspešný pretože za to môže vláda, kríza. Nemám takmer nič. Môj plat je nič moc.
2012 po lete. Po sedení odchádzam ľahký, strachy majú veľkú váhu vo vašej mysli, neverili by ste tomu. Prichádzajú prvé zmeny, ktoré vnímam. Začínam cítiť srdce, ako mi bije a ožíva. Prvé mesiace som urobil pokus…prvé 3 mesiace sa mi darilo, nakoľko som pociťoval v srdci pokoj, časom lásku a neskôr šťastie, čo sú už dosť vysoké vibrácie. Potom prišlo zlé obdobie, urobil som pokus, chcel som vedieť pravdu či to nie je len náhoda, no nebola. Prestalo sa mi dariť a môj celkový život bol tam kde pred tým. Keďže som si overil, že to naozaj funguje a bolo to cielené mnou, vrátil som sa späť, keďže som už pochopil a uveril, že to funguje a to čo máte v srdci rozhoduje o vašom živote.
Leto 2013 Finančne sa mi darí, zdravie mi slúži dobre, som spokojný človek a šťastný. Ako ide čas, začal som cítiť, že nosím v srdci mier. Získavam na moju stranu top klientov a postupujem v rámci aj financií úžasným míľovým krokom. Vyvíjam sa neskutočným tempom a už viem, že peniaze nie sú o kríze, ale o mne samom. Každé ráno keď sa zobudím a pozriem do zrkadla vidím tam niekoho komu vravím pán Boh, pán Boh svojho vlastného života, je to skvelý, úžasný a veľmi bohatý muž. Ma úžasné srdce. Tento rok bol veľmi bohatý na môj pokrok, zdravie, aj financie . Vyvíjam sa duchovne dopredu.
Pred sedením s Rasťom Kmeťom Som nikto, obviňujem všetko a všetkých z neúspechu, neúspechov, kašlem, a mam strach…
Po sedení s Rasťom Kmeťom – 2 roky Som niekto, neviem kto je kde, kto je čo, nezaujímam sa o to, som úspešný a veľmi bohatý, strach nemám, pretože sny sú na to, aby sa plnili, a to všetko pociťujem v srdci . Na záver len toľko. To čo v živote máte je čas. Záleží len na Vás ako s nim naložíte.
Ďakujem Rasťovi Kmeťovi a pokiaľ chcete zmenu v čomkoľvek to je ten správny človek, ktorý vám ju pomôže uskutočniť za krátky čas.
 

Marek J. Turčianske Teplice, majiteľ firmy


image(3)

Najlepší terapeut? Niečo také, na prvé počutie trúfalé, dokáže o sebe povedať človek, krásny človek, ktorý ním skutočne aj je . Je najlepším terapeutom. Nie netvrdí to o sebe preto, že by sa chcel chváliť. Jeho cieľ je ďaleko vyšší .Naučiť nás všetkých, ako byť šťastnými a spokojnými, prijímajúcimi žiarivými bytosťami.
Ak chceme meniť svet, začnime od seba. Rasťo si prešiel cestou plnou kľukatých zákrut veľa vie, veľa sa naučil a vie to odovzdať DOKONALE ďalej, aby sme vedeli otvoriť srdce láske Otvára ľudí ako čarovným kľúčom, aby tí čo sú na dne začali žiť. Tým nechcem povedať, že po pár terapiách budete mať všetko čo ste chceli a nechcem hovoriť ani to, že keď budete pozitívne myslieť všetko sa stane, tak ako chcete hneď teraz. Je to o prijatí samého seba, naučiť sa mať samého seba rád. Ide tu o spokojnosť so sebou samým a o to, nájsť v sebe slnko aj v čase dažďa..
Všetkým tým, ktorý majú záujem čokoľvek so svojim životom urobiť, Rasťa Kmeťa zo srdca doporučujem. Lásku, šťastie, harmónia, vzťahy, prosperita…vyberte si.

Monika zo Svitu, učiteľka a umelkyňa


IMG_5264

Ty a Magda ste 2ja úžasní ľudia, ktorí ma posunuli niekde úplne inde. Viem, že musím ešte pochopiť veľa vecí a hlavne ich úprimne a s láskou praktizovať, ale dali ste mi do tunela svetlo.. Neviem povedať nič iné iba:
ĎAKUJEM A ZO SRDCA DOPORUČUJEM
 

Ida M. Spišská nová Ves, spolumajiteľka firmy


IMG-20140617-WA0000

Krásne ránko Rasťo, ďakujem za ten úžasný pocit, ktorý teraz mám a radosť, ktorú šírim okolo seba. Teším sa na Vás v marci… Si brilantný  TOP kouč. Si skvelý kouč a ešte lepší motivátor. Ďakujem za to, že SI !? Ďakujem, že si našiel silu a cestu a ukazuješ aj mne cestu ako zmeniť svoj život, ako nájsť samu seba ako nájsť v sebe energiu a odpovede na otázky, ako žiť krajší život podľa mojich predstáv podľa môjho cítenia Za 8 mes. s tebou a s menším počtom sedení som úplne inde než po 2 rokoch s psychoanalytičkou. Máš byť prečo HRDÝ NA SEBA RASTÍK Podľa môjho názoru psychológ a psychiater potrebujú tvoj výcvik a vysoká škola sa môže vygumovať. V poslednom čase mi viac ľudí chcelo vyjadriť svoj názor na mňa -pochvalný názor. Konečne som sa dočkala. To je energia, ktorá ma posúva vpred. VĎAKA RASTIK Konečne som našla lídra – teba Rastík, ktorého chcem nasledovať a učiť sa od teba. /citáty z mail. komunikácie/

Monika H. Skalica, majiteľka a spolumajiteľka firiem


IMG_5266

Jedinečné, úžasné a pravdivé. Zo srdca to želám zažiť každému človeku. Za pár okamihov sa Vám navždy zmení svet. ĎAKUJEM moc ĎAKUJEM

Elena K. Poprad, majiteľka a spolumajiteľka firiem


IMG_5266

Rasťo dal si mi to, čo som doteraz skutočne nezažila…Mám lásku a žijem lásku. Mám plnohodnotný vzťah, o akom som snívala a Ty si mi ho pomohol zreálniť . Som Ti chodiacou reklamou . Ďakujem

Mária S. Zvolen, riaditeľka školy

IMG_2382

Ahoj Rasťo . Prajem ti príjemný večer plný pohody. Ja už relaxujem a premýšľam ako ti poďakovať , čo si pre mňa za tento rok spravil.
Hľadám tie najkrajšie slová vďaky ktorými by som ťa chcela zasypať. Bola som žena plná strachu a bolesti žiadne sebavedomie nevedela som sa tešiť zo života. Otvoril si mi oči ale hlavne srdce. Naučil si ma, že všetko sa dá zvládnuť len treba chcieť a hlavne vždy s láskou dokážeme i zázraky. Mám ťa rada a posielam veľké Ďakujeeeeeeem

Eva B. Skalica, majiteľka firmy

IMG_1982

Som úplne ok len ta všade chválim:) už som aj jednu vizitku dala:). Naplánujeme časom ďalšie sedenie.

Nataly M. Česká republika, TOP manažérka

IMG_2009

Ďakujem za návrat dcéry, ktorá je teraz tak skvelá a to vďaka vám.

Jana zo Svitu, podnikateľka

044

Sedím vonku na lavičke-zdanlivo sama, zohrievam sa na slniečku a užívam si pohľad na to, ako vietor vlni trávu…je mi…spokojne…na tento pocit asi nie je presný jeden výraz. Rozmýšľam, ako by mi asi bolo, keby ste mi pred par rokmi neprišli do života Vy – Rastino a Monika:) Musím Vás dvoch brať ako celok, z môjho pohľadu by ste jeden bez druhého neboli:) Rastík, neviem, či si uvedomuješ tú vďačnosť, akú k Tebe cítim za to všetko, čo si pre mňa urobil! Vďaka rozhovorom s tebou verím v seba, že všetky moje rozhodnutia sú aj budú správne-čo, ale niekedy pochopíme až neskôr. Za pocit spokojnosti, vyrovnanosti a šťastia. Za LÁSKU! Toto slovo dosiahlo v mojom živote nový rozmer. Nielen medzi mužom a ženou, ktorá sa vníma povrchne…cítim, že môže byť a je všade…medzi priateľmi, deťmi, prírodou a k sebe samej…v tom najčistejšom zmysle tohto slova:). Ďakujem, že ste mi vniesli do života lásku. Rasťo svojim darom múdrosti a reči a Monika svojim darom preniesť lásku, úsmev a energiu ľuďom aj prostredníctvom svojich obrazov a kresieb. Máte ďalšiu vec spoločnú, máte zázračné srdcia a ruky:) Ďakujem, že Vás mám, že Vás môžem nazývať svojimi priateľmi. Ľúbim Vás.

Aďka B. Zvolen, vedúca recepcie **** hotela

Ako to môže fungovať?

Tajomstvom úspechu je práca a spolupráca. My vieme presne čo urobiť tak, aby si bol tam, kde si želáš vo svojich snoch.

Avšak je to Tvojou zásluhou, pod našim vedením.
Všimni si nepomer času medzi tým, čo Ťa trápi a za aký čas sa to dá vyriešiť.

Šetríme Tvoj čas, ktorý je nenahraditeľný a neoceniteľný. A nedá sa kúpiť.

Pokiaľ sa Ti Tvoj problém nepodarilo vyriešiť do dnešného dňa, aká je pravdepodobnosť, že sa Ti to niekedy podarí? Možno 1%, avšak strácaš roky a roky svojho drahocenného času.

Práve preto si skús nájsť niekoho, kto Ti v tom pomôže, nech sa Ti Tvoj problém zdá akýkoľvek.

Nečakaj do konca života, kým sa Ti MOŽNO raz začne dariť…

Spolu vyriešime, čo Ťa roky trápi…

PRIHLÁSENIE NA ODBER NOVINIEK
Pre viac radosti, šťastia, úspechu a spokojnosti sa prihláste ešte dnes na odber noviniek
Žiaden spam. Len novinky z tejto stránky, ktoré vám pomôžu dosiahnuť vaše ciele.
Podeľte sa o tieto informácie s priateľmi ...Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Email this to someonePrint this page