O mne

Poznanie vyliečilo moju dušu, teraz vyliečim aj vás…

 

…cesta, ktorú som prešiel nebola ľahká, no mala svoj zmysel a mnoho ma naučila. Dlhé roky som hľadal to, čo som nosil vždy so sebou. Spoznať svoju dušu dokáže vyliečiť všetky choroby, zlozvyky a neduhy. Dnes je možné mať krajší život…

Moja minulosť nie je žiadnym tajomstvom, no horizontom, ktorý som prekročil…

rasto kmet02 - kópia

Spoveď

Vždy som premýšľal o tom ako byť šťastný, spokojný a dosiahnuť to svoje sny, to pravé „orechové“. Hľadal som to v prostredí, ktoré ma často krát hodnotilo ako čiernu ovcu. Práve toto prostredie vo mne vyvolávalo pocit, že som „iný“ , nie dosť dobrý, nie si normálny, som „chorý“ , náročný atď.
Vzhľadom na to, že som muž a že som mal tvrdú výchovu, vybudoval som si silné, až extrémne ego a bol som veľmi zlý, tvrdý, vzťahovačný a ješitný. Postupne som sa musel naučiť zvládať svoju mužskú podstatu, s čím sa spájalo množstvo bolesti, trápenia, smútku, chorôb, strát, rozchodov a sklamaní.
Vždy som aktívne športoval, porovnával sa, dokazoval si a súťažil či už v samotnom športe /futbal, hokej, bojové športy/ ako aj v práci /od obchodných zástupcov po výkonných riaditeľov a manažérov/. Vždy som patril k najlepším v dosahovaní cieľov, vo výkonoch a aj napriek tomu som nebol spokojný. Navštevoval som stovky kurzov, koučingov, školení, individuálnych pohovorov na to, aby som bol, šťastný a v pohode. Zvyšoval som si vzdelanie aj štúdiom MBA a …opäť nič.
Ako je to možné ? Prečo? Stále som sa sám seba pýtal. Veď mám všetko, čo v dnešnom svete človek môže chcieť – business, zdravie, ženy, peniaze…
Tu sú moje priority v r. 2000

1. Peniaze
2. Kariéra
3. Fyzická láska

Prvý kľúčový zlom nastal v roku 2000, kde som 2x počas roku prišiel absolútne o všetko … prácu, vzťah, všetky peniaze, priateľov, býval som pod mostom – bol som bezdomovec.

V roku 2007 prišiel pre mňa ďalší kľúčový moment, kde som prišiel o 89 mil. Skk / z toho mojich vlastných 50 mil. Skk/.

A v roku 2011 prišiel asi ten psychicky najťažší moment, kedy som pomýšľal nad podstatou svojho života a nad jeho nepotrebnosťou…

Pýtaš sa, že prečo by si sa mal nechať viesť práve mnou? No práve preto, že som to JA… Muž, ktorý je vyrovnaný s minulosťou, má obrovské vízie, hovorí pravdu, má absolútne čisté úmysly, vie počúvať, záleží mu na tom, aby si žil SVOJ život a v neposlednom rade vie odborne poradiť, motivovať, keďže veľa extrémami sám prešiel.

Milujem robiť ľudí šťastnými, spokojnými a vnímam to ako „obchod“ s vďačnosťou. A vďačnosť je nevyčerpateľná.

Aké mám priority dnes?

1. Kľud, šťastie, harmónia, zdravie, rodina, láska a sú pre mňa všetky rovnako dôležité.

Chcem a žijem život plný šťastia, lásky, úprimnosti , vyrovnanosti a harmónie. Milujem život, milujem svoju manželku Moniku, priateľov, klientov, prírodu a ľudí. Viem čo cítim a viem, ako som to dosiahol.

Aj Ty máš tú možnosť pocítiť tie úžasné pocity ako je láska, pokoj, spokojnosť a nespútané šťastie. Je len na každom jednom z nás či to chceme. Ja chcem zmeniť svet a mením ho tým, že som zmenil sám seba a pomáham v tom ostatným.

Voľba je len na Tebe.

Napíš mi a pomôžem ti v týchto oblastiach:

Personálny coaching (koučing)

  • rozvoj osobnosti, osobný rast
  • úspech v láske, osobnom živote, dosiahnutie vyrovnanosti a šťastia

Kariérový, life (životný) a finančný coaching

  • ako zarábať viac
  • úspech v kariére
  • motivácia
  • syndróm vyhorenia a jeho odstránenie

Biznis / executive coaching

PRIHLÁSENIE NA ODBER NOVINIEK
Pre viac radosti, šťastia, úspechu a spokojnosti sa prihláste ešte dnes na odber noviniek
Žiaden spam. Len novinky z tejto stránky, ktoré vám pomôžu dosiahnuť vaše ciele.
Podeľte sa o tieto informácie s priateľmi ...Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Email this to someonePrint this page