BLOG

Možné je všetko
karmická odmena

My máme byť užitoční.

Posledné storočie ľudstva si potrpelo na predstavu, že tento život má byť utrpenie, že je to náhoda a naše šťastie je výsledkom dlhodobého snaženia, ktoré nakoniec trvá príliš krátko. Určite mi dáte za pravdu, že život v stredoveku, alebo už len v 19. storočí bol život veľmi pominuteľný.

Ak ste doteraz žili v presvedčení, že život je trápenie a je úplne zbytočné sa snažiť, tak tento článok je určený práve vám.Vesmír, Boh, Budha, Jahve, alebo akákoľvek podoba božstva nefunguje na princípe instantného hnevu. Hore na obláčiku nesedí namrzený deduško, ktorý čaká na nespratníka, ktorého by strestal.

Vesmír má záujem smerovať k dobru a rovnováhe a preto je jeho zámerom nakláňať realitu do sféry dobra. Tým chcem povedať, že každá túžba, ktorú človek úprimne vysloví je energiou, ktorá nemizne. Ako často si želáte veci, ktoré potom nedostanete? Ako často si prajete? Viete si dobre priať? Po rokoch štúdia som praktizovaním a meditovaním došiel k správnej ceste pre kvalitné ukotvenie prianí. Neprichádza to však len tak.

Karmická Odmena

Splnené priania fungujú ako „karmická odmena“, ktorá sa vypĺňa ľuďom, ktorí konajú dobré skutky. Ich energia totiž nekmitá v nízkych hodnotách a ich pohnútky sú cnostné. Ja sám som už veľakrát zažil karmické odmeny, na ktorých som sa naučil danú vec prijať, alebo sa od mylnej predstavy vzdialiť.

Existujú veľmi veľa modelov, ako si správne priať a dnes už každá druhá motivačná kniha sa tejto problematike venuje, no vo viacerých som objavil absenciu atribútov, ktoré je pre uskutočnenie mať. V budúcich príspevkoch sa budem tejto problematike určite venovať, pretože mojou úlohou je byť užitočný. My všetci na tomto svete by sme mali byť užitoční, aby sme energiu iba neabsorbovali, ale aj posielali ďalšiu do sveta. Každý z nás má na tomto svete svoje miesto, ktoré jeho nesmrteľná duša má naplniť. Okrem toho aj sám vesmír nám ukazuje, ako sa k cieľom dostávať. Problém tkvie v tom, že moderná doba preferuje uniformné myslenie a rada vás zaškatuľkuje do poslania, ktoré práve potrebuje.

Možno ste nenašli prácu, ktorú chcete robiť. Možno ste nenašli lásku. Určite ste teda hľadali cudzými okuliarmi. Nájdite tie svoje. Ja vám s tým pomôžem.

 


RasťoKmeť…možné je všetko.


ĎALŠIE PROJEKTY:

Nízkoenergetické rodinné domy, Nízkoenergetický dom svojpomocne,

 Ako získam viac peňazí, Úspešná firma, Lepší profesionálny športovec

Nádherné mandaly

Podeľte sa o tieto informácie s priateľmi ...Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Email this to someonePrint this page

Leave a Reply