Motivácia kľúčového manažmentu

„Motivácia je akýsi prameň, ktorý nás poháňa vpred pri smerovaní v našom živote a pri výkone pracovných úloh.“

motivácia TOP manažérovAko načerpať novú motiváciu? Ako motivovať seba a ostatných okolo nás?

Keď jasne vidíme cieľ svojej cesty, je ľahšie nájsť v sebe vnútornú silu a naplniť ho. Ak je pre nás tento cieľ nanútený niekým iným, v praxi to nebude fungovať. Preto je potrebné vždy hľadieť aj na svojich zamestnancov, rodinu, priateľov či na seba samého.

Žiadna motivácia, žiadny pohyb

Získať a najmä udržať si pracovitých a spokojných zamestnancov je hlavnou úlohou snáď každého manažmentu v podniku. Schopnosť manažéra motivovať svojich zamestnancov patrí k jeho najhlavnejším zručnostiam.

Manažment firmy by si mal byť vedomý toho, že zamestnanci nie sú len stroj pre vykonanie určitej práce, ale sú zdrojom nápadov, nových myšlienok, cieľov, vízií, vďaka ktorým sa firma stáva významnejšou. Je to cesta, ako dosiahnuť plnohodnotnú motiváciu top manažmentu.

Keď chýba motivácia v práci

Každá firma by mala svojho zamestnanca motivovať a poskytovať mu starostlivosť – motivácia je jedným z kľúčových faktorov úspechu firmy.  Do úvahy pri tom treba vziať fakt, že to, čo motivačne platí pre jedného, nemusí platiť pre druhého. Dobrý manažér motivuje ľudí podľa ich kvality a situácie.

Ako váš motivátor budem vaším sprievodcom a navediem vás na tú správnu cestu. Spoločne dokážeme rozanalyzovať pracovné prostredie, odstrániť vzniknuté bariéry a problémy a nájsť spôsoby, ako správne a efektívne motivovať ľudí vo vašej firme.

Motivácia je tým, čo vás naštartuje

Prostredníctvom koučingu sa snažím zvyšovať vnútornú motiváciu a sebaistotu klientov. Moje techniky vám prinesú inšpiráciu, ktorú môžete využiť ako motivačný nástroj pre vedenie ľudí, ako motiváciu vašich detí k učeniu a pohybu alebo ako sebamotiváciu – napríklad pri cvičení.

Motivačné konzultácie môžete absolvovať v akejkoľvek životnej oblasti – aplikujú sa dobre v profesii aj v osobnom živote. Sú vhodné pre jednotlivcov, ale aj pre pracovné tímy.

„Každým ďalším krokom sa dostávate bližšie k cieľu.“

PRIHLÁSENIE NA ODBER NOVINIEK
Pre viac radosti, šťastia, úspechu a spokojnosti sa prihláste ešte dnes na odber noviniek
Žiaden spam. Len novinky z tejto stránky, ktoré vám pomôžu dosiahnuť vaše ciele.
Podeľte sa o tieto informácie s priateľmi ...Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Email this to someonePrint this page