BLOG

Možné je všetko
Milionár

Milionár – level začiatočník…

Plašíme sa a máme veľkú potrebu sa niečím stať. Máme už čosi za sebou a pritom stále predstierame, že sme na bode nula. TO VŠAK NIE JE PRAVDA.

Každá vaša cesta vás posúva, cesta nie je lineárna a vy nie ste dvojdimenzionálny panáčik z komiksu, ktorý si môže vybrať iba v obmedzených intenciách. Tak je to aj s túžbami po úspechu a bohatstve. Mnohí túžia po peniazoch, no vesmír nepozná princíp, ktorý by usmerňoval tok peňazí bez zmyslu. Je to hodnota neurčitá a umelá. Energia, vesmír a svet nie je umelý. Iba človek si umelé a syntetické svety vytvára, pretože sa bojí pominuteľnosti a premien. NEBOJTE SA TOHO.

            CHCEŠ BYŤ MILIONÁR?

Začni teraz. Áno teraz!!! Až dočítaš tento článok, začni nad tým uvažovať. Nemusíš čakať, až k tebe dôjdu peniaze. To z teba spraví milionára? 60 percent ľudí, ktorí v krátkom čase nadobudnú veľké peniaze ich v rýchlom čase minú. To z teba milionára nespraví. Prečo teda nezačať už teraz? Myslíš, že kultivovaný, vzdelaný a rozhľadený milionár sedí za počítačom v zvláštnej, znudenej a polo zhrbenej póze?

Presne tak…

Prezradím ti niečo, čo si možno netušil. Ak naozaj a úprimne túžiš po tom, stať sa milionárom, tak ním si. Počul si správne. Ty si milionár. MILIONÁR. Aké to je? Skvelé? Bodaj by nie, momentálne si milionár v leveli začiatočník. Zavri oči a predstavuj si seba, ako sa ti zmenil život. Predstavuj si, ako žiješ spokojný a nádherný život s ľuďmi a rodinou. Ako je to možné?

            Možno sa navonok zdá, že tento svet tvorí hmota a tá je jeho základnou podstatou. Nie je to však pravda. To myšlienka je archetypom a základnou bázou nášho celého sveta. Myšlienka je vždy na prvom mieste a usmerňuje činy. Usmerni vesmír do pozície, ktorá ťa učiní šťastným. Vesmír ti to dá. V tvojej mysli a myšlienkach už teraz si milionár. Už teraz sa táto hra začala. Neváhaj. Nie je prečo čakať.


RasťoKmeť…možné je všetko.

www.lepsiafirma.sk

Podeľte sa o tieto informácie s priateľmi ...Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Email this to someonePrint this page

Leave a Reply