BLOG

Možné je všetko
lietať ako orol

Veľmi nízko letiace orly… Akým orlom si ty sám??

Pred časom som vo svojich publikáciách predstavil model nízko letiacich orlov. Ide o paralelu a systém, ako sa vymaniť z neschopnosti činiť svoj život lepším. Tento problém má u nás i v zahraničí veľa ľudí so zablokovanými meridiánmi, ako aj nedoriešenými problémami z minulosti. Človek sa s fóbiami, obavami, či neistotami nenarodí. Jednak sa na tom podieľa výchova, no taktiež ide o situácie, ktoré neboli prekonané a preto si naše podvedomie fixuje reakciu.

            A práve tá nás nepustí ďalej.

            Nízko letiaci orol je typ človeka, ktorý nedokáže využiť svoje schopnosti a postupom času sa stáva zatrpknutým človekom, ktorý všetkým známym rozpráva o svojich možnostiach, ktoré mohol mať. Vždy sú tieto melancholické dišputy sprevádzané výhovorkou.

            Čo sa však veľmi často mohlo stať?

            V mnohých prípadoch z mojej praxe som sa stretával pri analyzovaní týchto problémov. Takmer stále došlo k zisteniam, že nepríjemné situácie si vedomie a podvedomie nahradilo vhodnou výhovorkou, ktorá zakrýva ozajstný problém.

            Práve tu je epicentrum problému.

            Človek má totiž potrebu napĺňať svoje potreby a sny. Veľakrát sa tento sen počas realizácie nejakým spôsobom pokazí a človek na istú chvíľu zanevrie. Táto perióda však trvá iba krátky čas. Vždy je tendencia sa vrátiť a znova robiť tie chyby. Opakované zlyhávanie spôsobuje rapídne znížené sebavedomie, čo neskôr vedie k osobným problémom, rozvodom, alkoholizmu a prípadnej samovražde.

            Vraví sa, že za každým alkoholikom a bezdomovcom je ukrytý človek, ktorému kedysi niekto nepodal ruku. Z týchto orlov sa časom stávajú holuby, ktoré nedokázali dostatočne eliminovať svoje chyby a nedokonalosti.

            Najdôležitejším fakt však zostáva tajomstvom.

            Je možné sa dostať do horných sfér aj bez zázemia a vplyvov?

            Orlom sa môže stať aj malý, bojazlivý Ďurko z Uliča pri Snine, či plachá Zuzka z Hubovej pri Ružomberku. Tie ozajstné hodnoty a výhody činí človek sám pomocou schopností a bohatý tatko za vami nie je zárukou úspechu, no mnohokrát na škodu.

            Techniky, ktoré používam už pomohli ľuďom letieť vyššie a to natrvalo. A práve preto naučte sa aj vy technikám, či účinným postupom, ktoré z vás urobia najvyššie lietajúcich orlov.


RasťoKmeť…možné je všetko.

 

Nový projekt:

Silikónové náramky

Podeľte sa o tieto informácie s priateľmi ...Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Email this to someonePrint this page

Leave a Reply