BLOG

Možné je všetko
Láska na predaj

Láska z plastu.

Človek veci rád zaradzuje a ohraničuje ich svojimi skúsenosťami. Tak je to s ľuďmi, vecami, záľubami, autami a tiež s pocitmi. Najškatuľkovanejší z nich je určite láska. Predstavy sa líšia a to je každému jasné, no prečo z lásky spoločnosť vytvára predajný atribút, ktorý je možné merať metrami bomboniér a kvantami kytíc?

PRETOŽE TO ZDANLIVO IDE!

            Komplexné city a pocity sú mnohokrát tak nejednoznačné, že je najlepšou cestou zjednodušovať ich existenciu. Srdce ani zďaleka nie je škatuľka v presne vyrezávanom tvare srdca. A vlastne… to, čo ako srdce kupujeme je tiež iba romantická symbolická podoba. Je však potrebné povedať, že ozajstnú bomboniéru v tvare našej aortálnej pumpy by asi naše manželky a priateľky tiež nechceli.

            Muži a ženy preukazujú lásku veľakrát stereotypne. „Tu máš peniaze a kúp si niečo pekné.“ Prípadne „Viem, že som to pokazil, kúpil som ti nové auto.“ Deje sa to však z obidvoch strán. Často krát je to „ zlatíčko, navarila som ti tvoje obľúbené“ (aj keď ich nemám rada, no buchla som ti auto a neviem, ako to lepšie povedať). Prípadne staré známe „Miláčik, mám na teba chuť (čo často krát znamená, že niečo potrebuje).

SAMOZREJME, ŽE SA NÁM TO PÁČI!

Netreba sa na to však fixovať a dôjsť do vychodených chodníčkov, z ktorých v rutine už nebude cesty von. Skúste svoje lásky prekvapovať maličkosťami, komplimentmi, telefonátmi do práce, alebo len krátkymi vrúcnymi vyznaniami. Sme tu jeden pre druhého na tomto svete iba na chvíľu, tak prečo vyčkávať na správny moment? Toto je ten správny moment.

TERAZ!

RasťoKmeť…možné je všetko.

www.lepšiafirma.sk

Podeľte sa o tieto informácie s priateľmi ...Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Email this to someonePrint this page

Leave a Reply