Osobný koučing

Koučing predstavuje skvelý spôsob, ako rozvíjať osobný alebo pracovný potenciál človeka.

osobný koučingOsobný koučing sa snaží tieto dve oblasti navzájom prepájať. Dnešný život si vyžaduje veľké tempo a do cesty sa nám stavajú čoraz väčšie nároky. Pre úspešnú budúcnosť a dosiahnutie cieľov a ambícií je dôležité budovať si osobnosť.

Možno ste úspešný manažér, ktorý hľadá vo svojom živote „work-life balance“. Možno ste talentovaný umelec hľadajúci svoju múzu alebo len obyčajný bežný človek s túžbou zlepšiť svoj život.

Alebo ste sa ocitli na mieste, kedy potrebujete motiváciu, či samotné „nakopnutie“. Občas sa v našich životoch vyskytnú momenty alebo situácie, ktoré nás (ne)príjemne prekvapia. V niektorých prípadoch nám pomôže priateľ, rodina, v iných osobný kouč.

Prečo si zvoliť mňa ako osobného kouča?

Cieľom môjho osobného koučingu je rozvíjať osobnosť človeka, naučiť ho, ako sa cítiť sebavedome a prirodzene a ako sa tešiť zo života každý deň.

Dlhoročne pôsobím v oblasti osobného, vzťahového a profesionálneho rozvoja. Pracoval som už s mnohými ľuďmi na témach z rôznych oblastí.

Ponúkam vám osobný a individuálny prístup počas všetkých koučingových stretnutí. Dám vám dostatočný priestor na vyjadrenie vašich pocitov, otázok, životných situácii. S rešpektom a trpezlivosťou vás podporím, aby ste objavili v sebe ten vnútorný poklad – samého seba.

„Urobte ten správny krok a spoznajte seba samého.“

Pre koho je koučing určený?

Môj osobný koučing je určený:

  • Pre každého, kto chce v sebe objaviť skrytý potenciál a využiť ho vo svoj prospech – pri dosahovaní cieľov a vízií.
  • Pre každého, kto chce skvalitniť život a pracovať so svojimi silnými, ale i slabými stránkami.
  • Pre tých, ktorí chcú nájsť oblasti, v ktorých sa môžu rozvíjať.
  • Pre tých, ktorí sa chcú vyrovnať so strachom, postaviť sa negatívnym pocitom a zbaviť sa stresu.

V súčasnosti poskytujem 2 formy konzultácií. Pokiaľ nepreferujete osobný kontakt, môžete si zvoliť aj lacnejšiu formu – konzultácie prostredníctvom Skype.

Je vhodný najmä pre tých, ktorí si uvedomujú potrebu pomoci osobného kouča, ale nemajú na to dostatočný čas. Je vhodný takisto v situáciách, kedy potrebujete rýchlo vyriešiť dané problémy a nemôžete si dovoliť počkať do ďalšieho stretnutia.

„Pridajte sa aj vy k tým úspešným. Vy sami objavíte to, čo je vo vás skryté.“

PRIHLÁSENIE NA ODBER NOVINIEK
Pre viac radosti, šťastia, úspechu a spokojnosti sa prihláste ešte dnes na odber noviniek
Žiaden spam. Len novinky z tejto stránky, ktoré vám pomôžu dosiahnuť vaše ciele.
Podeľte sa o tieto informácie s priateľmi ...Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Email this to someonePrint this page