happiness koučing

„Šťastní ľudia robia veci inak.“

Aj vy si pokladáte otázku, ako rozvíjať šťastie v živote a v práci?

hapiness kaučingPráca, rodina a pocit spokojnosti sú navzájom prepojené. Človek, ktorý sa cíti vo svojom vnútri „osobne spokojný“, má všetky svoje problémy usporiadané a preto dokáže podávať aj efektívny pracovný výkon. Takisto dokáže využiť čas s rodinou lepšie a cíti sa úspešnejším.

Ak sa človek počas života rozvíja, stáva sa lepším manažérom nielen v práci, ale aj lepším manažérom svojho života. Vedomosti a odbornosť zďaleka nie sú dostačujúcimi faktormi pre úspech v pracovnej oblasti.

V niektorých prípadoch človek potrebuje pomoc. Ako váš kouč môžem byť vašou motiváciou a inšpiráciou pri skvalitnení života a dosiahnutí vášho šťastia. Už uvedomenie si potreby pomoci a to, že ste sa dostali až sem, je prvým krokom k rozvíjaniu osobnosti a opusteniu komfortnej zóny.

„Objavte so mnou cestu za šťastím v živote a v práci!“

Ponúkam vám zábavný a efektívny spôsob, ako dosiahnuť vo svojej práci a v živote viac zmyslu a radosti. Aj vy máte možnosť pocítiť ten pravý zmysel života, lásky, spokojnosť, vyrovnanosť a šťastie.

Cieľom hapiness koučingu je poskytnúť priestor pre sebareflexiu a vniesť do vášho života účinné riešenia a inšpiráciu.

Aké boli moje priority v minulosti?

  • Fyzická láska
  • Kariéra
  • Peniaze

Moja minulosť nie je tajomstvom

Vždy som premýšľal nad tým, ako byť šťastný, spokojný a dosiahnuť svoje sny, ambície. Aktívne som športoval, porovnával sa, súťažil ako v práci aj v športe. Pri dosahovaní cieľov som patril k tým najlepším, no aj napriek tomu som nebol so svojím životom spokojný. Navštevoval som mnohé kurzy, školenia. Zvýšil som si vzdelanie aj vďaka štúdiu MBA.  Mal som všetko, čo si v živote človek môže priať – ženy, biznis, peniaze a mnohé iné.

Zlom v mojom živote nastal, keď som o všetko prišiel behom jednej sekundy.

A aké sú moje priority dnes?

Pokoj, šťastie, harmónia, zdravie, rodina, láska. Všetky z nich sú pre mňa rovnako dôležité. Milujem svoj život, svoju rodinu, priateľov, klientov, prácu a prírodu.

„Na základe vlastných skúseností viem, že ako muž vyrovnaný so svojou minulosťou, dokážem pomáhať aj ostatným.“

PRIHLÁSENIE NA ODBER NOVINIEK
Pre viac radosti, šťastia, úspechu a spokojnosti sa prihláste ešte dnes na odber noviniek
Žiaden spam. Len novinky z tejto stránky, ktoré vám pomôžu dosiahnuť vaše ciele.
Podeľte sa o tieto informácie s priateľmi ...Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Email this to someonePrint this page