Life koučing kľúčového managementu

My, ľudia dokážeme riadiť firmy, podniky, autá, ale často nevieme ako riadiť svoje životy. Koučing (coaching) je veľmi efektívny a moderný spôsob nájdenia tých najlepších riešení pri osobných alebo pracovných problémoch.

kaučing kľúčového manažmentuJe možné, že:

 • ste sa ocitli na bode mrazu.
 • neviete, ako vyriešiť danú situáciu.
 • ste vo veľkom napätí, strese a frustrácii.
 • ste stratili motiváciu.
 • alebo máte iný problém.

Prechádzate si ťažším obdobím? Máte pred sebou mnoho prekážok? Trápi vás láska, zdravie, práca alebo rodinná situácia? Niekedy sa ocitáme v situáciách, ktoré nevieme uspokojivo vyriešiť.

Pomocnú ruku vám podá môj koučing.

 1. life koučing
 2. biznis koučing
 3. fertility koučing
 4. koučing zamestnancov

Life koučing

Life koučing v mojom podaní nie je o terapii, poskytovaní rád ani o tréningu. Je o vašom živote, snoch, záľubách, túžbach, vzťahoch, komunikácii, osobných cieľoch a potrebách.

Na konzultáciách vám poskytnem inšpiráciu a podporu pri osobnostnom rozvoji života prostredníctvom rozhovorov. Naučím vás robiť rozhodnutia, ktoré vytvárajú efektívny, vyvážený a plnohodnotný život.

Life koučing:

 • rozvíja a motivuje
 • napomáha objaviť v sebe silu a odvahu
 • nekritizuje a nevzdeláva
 • je flexibilný a individuálny

Biznis koučing

Chcete dosiahnuť väčší úspech v podnikaní? Alebo chcete zlepšiť pracovné vzťahy či motivovať vašich zamestnancov?

Poskytujem konzultácie pre zlepšenie schopností plniť náročné úlohy, motivovať zamestnancov, zvýšiť produktivitu, udržať si spokojnosť v práci. Kľúčovým faktom je práve zvoliť efektívny manažment a metódy pre stanovovanie tých správnych cieľov.

Biznis koučing vediem s jednotlivcami, skupinami alebo organizáciami. Jeho účelom je odstrániť komunikačné alebo iné bariéry, zefektívniť prácu, zlepšiť pracovné vzťahy, nastaviť vhodnú organizáciu času a poskytnúť reálne riešenia v praxi. Techniky sú vždy prispôsobené cieľom.

Fertility koučing

Snažíte sa otehotnieť za každú cenu, ale nedarí sa vám to? Niekedy v živote nefunguje všetko tak, ako chceme. To samozrejme neznamená, že to nemôžeme zmeniť.

Vrámci fertility koučingu pomáham mnohým ženám vybudovať dôveru v samej seba a vysporiadať sa zo situáciou, ktorú nemajú pod kontrolou. S mojou pomocou klientka dokáže nájsť odvahu, pozitívne myslenie a nádej.

Súčasťou fertility koučingu je aj zostavenie individuálneho plánu, aby sa klientka dokázala uvoľniť a stala sa zdravšou a vyrovnanejšou. Snažím sa klientky „naštartovať“ k zmene životného štýlu.

Vďaka unikátnym technikám sa klientka počas spoločných konzultácií naučí, ako sa dennodenne postaviť emocionálnemu napätiu. Uvedomí si, že sú aj iné spôsoby, ako sa pripraviť na plánované tehotenstvo.

Plán vedie takisto ku zníženiu stresu, čo predstavuje jednoduchšiu cestu k vášmu vytúženému cieľu – otehotneniu.

Koučing zamestnancov

Dokážem zmeniť motiváciu vašich zamestnancov. V dnešnej dobe výhrou nie sú klasické školenia a vybavenie kancelárie modernými technologickými prístrojmi. Nevyhnutnosťou je pracovať s ľuďmi inými postupmi – napríklad optimalizovať ich výkon alebo odstrániť stres a nespokojnosť.

S mojou pomocou môžete získať pracovníkov, ktorí budú šťastní, motivovaní, spokojnejší a odzrkadlí sa to aj na ich pracovnom výkone – ich práca sa premení na efektívnejšiu.

Koučovací rozhovor

Koučovací rozhovor medzi mnou a klientom/klientkou prebieha v priateľskej atmosfére a umožňuje vidieť veci z iného uhla pohľadu. Pre človeka  sa otvárajú nové možnosti, ako dostať na povrch práve silné stránky osobnosti.

Prostredníctvom koučovacieho rozhovoru so mnou si dokážete uvedomiť:

 • čo treba zmeniť vo vašom konaní
 • ako odstrániť strach z neúspechu a nedôveru v seba samého
 • aké sú vaše skutočné hodnoty
 • optimálny spôsob dosahovania vašich cieľov
 • ako si udržať motiváciu

Neváhajte ma kontaktovať a objednajte si prvú konzultáciu!

PRIHLÁSENIE NA ODBER NOVINIEK
Pre viac radosti, šťastia, úspechu a spokojnosti sa prihláste ešte dnes na odber noviniek
Žiaden spam. Len novinky z tejto stránky, ktoré vám pomôžu dosiahnuť vaše ciele.
Podeľte sa o tieto informácie s priateľmi ...Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Email this to someonePrint this page