BLOG

Možné je všetko
láska

Ako nás mení láska? Zažite tieto úžasné pocity konečne aj vy!

Vášnivé pocity lásky môžu narobiť poriadny chaos v hlave i v tele. Úplne vás zmenia. Ovplyvnia spôsob, akým hovoríte, chodíte, aj čo robíte.. To však ani zďaleka nie je všetko. Bláznivé až slepé zamilovanie spustí celý rad chemických látok v tele. Čo s nami všetko narobí láska?

Čo sa deje v našom tele?

Skeny mozgu potvrdzujú, že láska pôsobí ako droga. Pri tom krásnom a slastnom pocite sú vaše nervy v mozgu ovplyvnené rovnako, ako pri závislosti od kokaínu. Pocítite eufóriu. Láska je dokonca aj skvelým liekom. Skúste si „naordinovať“ nabudúce namiesto tabletiek proti bolesti hlavy stretnutie so svojou láskou a vychutnajte si spoločne strávený čas na romantickej večeri. Stačí aj obyčajné držanie za ruky s osobou, ktorú milujete. Bolesť zmizne takmer okamžite.

Ľudia, ktorí sú zamilovaní, sú menej schopní sa sústrediť a plniť zložitejšie úlohy, ktoré si vyžadujú pozornosť. Svoje myšlienky ste totiž nasmerovali len na milovanú osobu.

Láska mení aj mužov. Málokto o tom vie, no spôsobí, že začnú chodiť pomalšie. Drsnejšie pohlavie totiž prispôsobuje rýchlosť svojej chôdze tak, aby zodpovedala tempu partnerky. Netreba zabúdať ani na tep. Ak práve prežívate najkrajšie obdobie svojho života, vaše srdce bije v rovnakom rytme, ako srdce vášho partnera.

U žien sa dokonca mení aj hlas. Vtedy majú tendenciu hovoriť vyšším hlasom na mužov, ktorí sú pre ne atraktívni. Ani si to neuvedomujú, no zamilovaní ľudia skúšajú napodobniť výšku svojho romantického partnera. Tým vlastne dávajú najavo prejav lásky a pocitu, že sú rovnakí.

Láska na dosah

Láska jednoznačne zaslepuje. Tí, ktorí sú vo vážnom vzťahu, nevnímajú iných atraktívnych ľudí, len premýšľajú o svojom atraktívnom partnerovi. Je to jednoducho krásny pocit, ktorý by chcel každý zažiť. Nie však všetci majú to šťastie. Nestretli ste stále človeka, s ktorým by ste prežili krásne romantické chvíle? Nemáte úspech v láske? Túžite sa konečne zamilovať a byť šťastní?

Pocíťte ten úžasný pocit, akým je láska vďaka profesionálnemu koučovi. Pomôže vám zmeniť osobný život k lepšiemu. Konečne nájdete odpovede na otázky týkajúce sa lásky a vzťahov. Ujasníte si, aký partner by bol pre vás najvhodnejší, prídete na to, čo môžete spraviť pre to, aby ste našli vo svojom živote lásku a vhodného partnera pre vytvorenie harmonického láskyplného vzťahu, po ktorom tak túžite. Stanete sa tvorcom svojej reality a svoje vzťahy si začnete vytvárať také, aké si naozaj prajete. Vďaka koučingu už nebudete na sviatok sv. Valentína budúci rok sami!

Zdroj: huffingtonpost.com

spracované


RasťoKmeť…možné je všetko.

Podeľte sa o tieto informácie s priateľmi ...Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Email this to someonePrint this page

Leave a Reply